8,50 GBP brutto/h

Dam pracę w Anglii bez języka na produkcji pizzy mrożonej dla par Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Opublikowany: 2 października 2017 03:52

Propozycja zatrudnienia dla par w fabryce z Birmingham na produkcji pizzy mrożonej. Oferta aktualnej pracy w Anglii dla par bez znajomości języka angielskiego obowiązującej do końca bieżącego roku.

Stanowisko: Pracownik na produkcji pizzy mrożonej

Termin: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Pensja: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto plus dodatki

Lokalizacja: Birmingham, Anglia

Umowa: do końca bieżącego roku

Obowiązki:

pracownik będzie odpowiedzialny za układanie składników na blaty pizzy, przeprowadzanie kontroli jakości praz pakowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy a produkcji spożywczej
  • mile widziane osoby z językiem angielskim
  • preferowane zgłoszenia od osób aktualnie przebywających w Anglii

Oferujemy:

  • brytyjską umowę o pracę podpisaną poprzez agencję pracy
  • zatrudnienie dla par
  • zarobki raz na tydzień wypłacane w gotówce lub przelewem
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zamieszkanie w cenie 60 GBP tygodniowo – kwota będzie potrącana z wynagrodzenia
  • opcja praca na nadgodziny oraz w weekendy +50%

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości na poniżej podany adres:

  • reddotrecruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja pizzy Birmingham 01/09/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-pizzy-mrozonej-birmingham/

ID ogłoszenia: 27259d15a515780d

ilość wszystkich wyświetleń: 2000, dzisiaj: 1