8,90-9,60 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii bez języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 02:29

Aktualna propozycja zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek w fabryce z Luton. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miasto: Luton, Anglia

Stawka godzinowa: osoby bez języka 8,60 GBP na godzinę pracy brutto, a dla osób z językiem 9,60 GBP na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie manualnej pracy, polegającej na sortowaniu i układaniu pralinek do plastikowych tacek
  • osoba zatrudniona będzie również dbała o odpowiednią jakość czekoladek
  • wszelkie zadania wykonywane są ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy z żywnością
  • osoby ze zmysłem estetycznymi oraz sprawną ręką będą oddelegowane do ręcznego ozdabiania pralinek

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym poziomie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • spostrzegawczość
  • zdolności manualne
  • zręczność
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 160 godzin pracy miesięcznie i możliwość wyrabiania nadgodzin
  • zamieszkanie w dobrych warunkach zapewnione niedaleko fabryki w cenie 50 GBP na tydzień od osoby lub 80 GBP od pary
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy, na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w tytule„pakowanie czekoladek Luton 11/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-luton/

ID ogłoszenia: 275a1ac90aadfdd