8,85/h GBP

Dam pracę w Anglii bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Londyn 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:47

Oferujemy zatrudnienie w Londynie od zaraz na stanowisku pakowacza perfum. Oferta tymczasowej pracy w Anglii 2018 dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Start: od zaraz

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: 8,85 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Umowa: do końca bieżącego roku

Obowiązki:

  • jest to praca przy rozpakowywaniu kartonów z perfumami a następnie przepakowywaniu pojedynczych opakowań
  • pracownik dołącza również zabezpieczenia antykradzieżowe

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość, energiczność
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • dobry wzrok

Zapewniamy:

  • wsparcie przy założeniu konta w banku oraz innymi formalnościami niezbędnymi do podjęcia legalnego zatrudnienia
  • tymczasową pracę w Anglii
  • zakwaterowanie zorganizowane w 2 pokojowym mieszkaniu, koszt za jeden pokój to 50 GBP tygodniowo od osoby
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

ukemployment@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać:  „pakowanie perfum Londyn 11/2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2018/

ID ogłoszenia: 3265bd59c8751a38