9-10 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz w Leeds UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 24 lutego 2020 02:41

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Leeds dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Anglii aktualne od zaraz na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Leeds, Anglia

Pensja: 9 do 10 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie nieskomplikowanych prac produkcyjnych, polegających głównie na przygotowaniu i pakowaniu kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa urządzeń produkcyjnych, wykładanie na linię produkcyjną pustych opakowań do napełnienia, kontrolowanie jakości, zdejmowanie z taśmy produktu gotowego itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie uwagi do detali
  • chęć wyjazdu do Anglii od zaraz
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, sumienność
  • gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą
  • zręczność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w wynajętych kwaterach
  • rzetelne przeszkolenie oraz trening na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka współpracowników – dużą grupę pracowników stanowią Polacy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • jobs4you@mail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja kosmetyków, Leeds luty 2020″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/leeds-praca-anglia-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 6085e5247de88d7e

ilość wszystkich wyświetleń: 801, dzisiaj: 1