9,60 GBP/h

Dam pracę w Anglii 2020 bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz Birmingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 maja 2020 02:07

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Birmingham na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii również dla par bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy gotowej

Miasto: Birmingham, Anglia

Pensja: 9,60 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4 – możliwość zatrudnienia par

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie ręczne układanie składników na wcześniej posmarowane blaty ciasta
  • pracownik może być również przydzielony do cięcia składników, obsługi nieskomplikowanych urządzeń oraz kontroli jakości

Wymagamy:

  • preferowane zgłoszenia od osób aktualnie przebywających w Wielkiej Brytanii – ale nie jest to wymóg konieczny
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • sprawdzonego pracodawcę i solidne warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie należnego wynagrodzenia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych płatnych +50% stawki podstawowej – noce i weekendy
  • darmowe zakwaterowanie
  • opcja pracy dla par

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja pizzy Birmingham 04/05/20”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-przy-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-z-birmingham/

ID ogłoszenia: 9215eb6b09a21bb3