8,85/h GBP brutto

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 03:42

Oferta tymczasowej pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w firmie dystrybucyjnej z Londynu dla osób bez znajomości języka na podstawie umowy do końca roku 2019.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Wynagrodzenie: 8,85 GBP na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozpakowywanie kartonów z perfumami, zdejmowanie etykiet i ponowne pakowanie
  • obowiązkiem będzie samodzielne złożenie kartonu, umieszczenie w nim flakonu, zamknięcie z zamontowaniem zabezpieczenia

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy – na magazynie lub przy pakowaniu
  • znajomość języka angielskie będzie mile widziana
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • tymczasowe zatrudnienie bezpośrednio w brytyjskiej firmie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w 2 pokojowym mieszkaniu, cena za pokój to 50 GBP na tydzień od osoby
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • uk.employment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie perfum Londyn 11/2019”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-tymczasowa-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 4905dd114d34ec6a