do ustalenia

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka sortowanie odpadów od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 czerwca 2015 03:05

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Anglii na stanowisku sortowacza przy recyklingu na taśmie produkcyjnej. Oferta z Londynu bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Londyn, UK

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku sortowacza polega będzie na przeprowadzaniu selekcji materiałów i oddzielanie tych które można ponownie wykorzystać.
  • Zadaniem jest sortowanie materiałów z podziałem na plastik, szkło, drewno, papier.
  • Wszelkie prace wykonywane są przez pracownika na taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • efektywność
  • elastyczność godzinowa
  • szacunek do pracy i punktualne stawianie się na zmiany
  • aktualne zamieszkanie w Anglii
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zręczność, zwinność, dobra sprawność ruchowa
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej

Oferta:

  • szkolenie wprowadzające oraz pomoc na początku
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia i znajomości języka

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość zatytułowaną: ” Crayford(Dartford)” badz “Didcot (Oxford)”

należy przesłać na adres:  twynholm@wp.pl, badz Pawel.Koziol@alsms.co.uk,

źródło: http://www.strefa.co.uk/ogloszenia/praca-recycling/52009

ID ogłoszenia: 819556c53925e309

ilość wszystkich wyświetleń: 3388, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka sortowanie odpadów od zaraz Londyn”

  1. witam czy oferta jest jeszcze aktułana

  2. adam swendracki na 7 czerwca 2015 @ 11:26

    witam jestem zainteresowany oferta pracy gwarantuje zadowolenie i sumiennosc pracy prosze o kontakt 783268469

  3. Jestem zainteresowany waszą ofertą spełniam te kryteria dziękuje

  4. Patryk Zakrzewski na 10 lipca 2015 @ 12:52

    Jestem zainteresowany i gotowy do pracy szybko się uczę i na pewno pracowity