ok. 450 GBP brutto/tydz.

Dam pracę w Anglii dla par bez języka magazyn obuwia od zaraz Wakefield UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wakefield
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2023 00:33

Hurtownia z Wakefield potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie obuwia. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Wakefield.

Wynagrodzenie: ok. 450 GBP brutto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie magazynu obuwia sportowego;
  • przyjmowanie dostaw;
  • sortowanie towarów;
  • zbieranie zamówień;
  • oznaczanie produktów;
  • przygotowywanie paczek do wysłania do sklepów detalicznych i klientów indywidualnych.

Wymagania:

  • doświadczenie jako magazynier;
  • uczciwość;
  • rzetelne i dokładane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin;
  • miele widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: jobs4you@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn obuwia Wakefield 05/2023″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-anglia-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwia-w-wakefield/

ID ogłoszenia: 9936442bb5b31fd0