8,50-10 GBP/h

Dam pracę w Anglii dla par bez języka na produkcji telewizorów od zaraz Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 04:54

Oferta pracy w Anglii na produkcji przy montażu telewizorów LCD. Zatrudnienie dla par w fabryce z Leeds. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla osób bez języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Leeds, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,50 GBP na godzinę dla osób bez znajomości języka i 10,50 GBP na godzinę dla osób z językiem angielskim

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac montażowych przy linii produkcyjnej
  • zatrudnienie odbywa się w fabryce wytwarzającej telewizory LCD
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przeprowadzanie kontroli jakości na końcowym etapie produkcji, bezpośrednio przez pakowaniem
  • inne zadania – pakowanie, magazynowanie itp.

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji elektroniki
  • szybkie tempo przyswajania wiedzy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • możliwość zatrudnienia od zaraz na przynajmniej 3 miesiące

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • uczciwe zarobki
  • opcję przedłużenia umowy na stałe po okresie próbnym
  • dla chętnych dodatkowo płatne godziny nadliczbowe
  • zamieszkanie w cenie 200-250 GBP miesięcznie od osoby i 350 GBP od par

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • jobs4u-2017@englandmail.com z dopiskiem w tytule: „produkcja LCD Leeds + imię i nazwisko″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-produkcji-montazu-telewizorow-lcd-bez-jezyka-w-leeds-2017/

ID ogłoszenia: 3085992ca9c52466

ilość wszystkich wyświetleń: 2203, dzisiaj: 1