300 GBP tygodniowo

Dam pracę w Anglii dla par bez znajomości języka na produkcji kanapek Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 1 października 2015 01:46

Dam pracę w Anglii dla par na produkcji kanapek i wrapów przy linii produkcyjnej. Zatrudnienie w fabryce z Leeds od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Leeds

Zarobki: 300 GBP tygodniowo

Termin: praca do podjęcia od października do końca bieżącego roku

Opis stanowiska pracy:

  • ręczne układanie składników na przygotowane wcześniej pieczywo oraz placki tortilli
  • zwijanie wrapów
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych np. do pakowania, foliowania, ważenia
  • kontrolowanie jakości wyrobów, sprawdzanie składników
  • wstępne magazynowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 3 miesiące
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • początkowo umowę na 3 miesiące, później dla najlepszych będzie możliwość podjęcia stałej pracy bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • wsparcie przy dopełnieniu formalności
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatne 60 GBP tygodniowo

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: jobs4u@englandmail.com z dopiskiem: „Produkcja kanapek Leeds″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-kanapek-leeds-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 442560a5cffe5c28

3 komentarze na “Dam pracę w Anglii dla par bez znajomości języka na produkcji kanapek Leeds”

  1. Witam ,jestem zainteresowana panstwa oferta pracy .Prosze o kontakt 792028712

  2. Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą. jestem osobą dyspozycyjną, mam możliwość wyjazdu do pracy od zaraz.
    Proszę o kontakt meilowy.

  3. Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą. Możliwość wyjazdu w ciągu 2 tygodni, Prosze o kontakt