7,80 - 9 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii dla par bez znajomości języka pakowanie kawy Bradford od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 03:49

Producent kawy z Bradford oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka jako pakowaczy. Aktualna oferta pracy w Anglii dla par do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Bradford, UK

Wynagrodzenie: bez znajomości języka 7,80 GBP na godzinę, osoby z językiem będą miały większą stawkę w wysokości 9 GBP za godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie zestawów promocyjnych, w których skład wchodzi opakowanie kawy oraz kubek z logiem producenta.
  • Zestawy należy estetycznie opakować.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz przynajmniej na 3 miesiące
  • możliwość pozostania w Anglii na okres świąt Wielkanocnych
  • atutem będzie aplikacja od par ze znajomością języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak nałogów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne w bardzo dobrych warunkach – 2 pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w cenie 120 GBP tygodniowo od pary
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

W tytule prosimy wpisać: „Pakowanie kawy Bradford 03/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 69556ccc69b8b662

10 Odpowiedzi na “Dam pracę w Anglii dla par bez znajomości języka pakowanie kawy Bradford od zaraz”

  1. Witam !
    Jestem zainteresowana tą ofertą wraz z chłopakiem. Posiadam doświadczenie w pakowaniu.
    Proszę o kontakt pod e-mail : k.stecura025@interia.pl

  2. Czajnikone na 25 lutego 2016 @ 20:02

    Witam serdecznie . Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Mieszkam w Bradford od 3 miesiecy . Posiadam NIN lecz poki co nigdzie nie pracowalem . Mam 25 lat znajomosc jezyka oceniam na minimalnie komunikatywny . Jestem w stanie zaczac od zaraz . Prosze o jakakolwiek odpowiedz pozdrawiam i czekam Janusz .

    Czajnikone@op.pl

  3. aangelika na 26 lutego 2016 @ 11:35

    Witam, Jestesmy z chłopakiem bardzo zainteresowani ofertą pracy. Mieszkamy w Polsce, ale jestesmy w stanie zacząć od zaraz prace. Angelika

  4. Asciborowska na 28 lutego 2016 @ 14:20

    Witam , jesteśmy z chlopakiem zainteresowani Panstwa oferta oczywiście jesli jest oferta wciaz aktualna . Mamy mozliwosc podjecia pracy od reki i od zaraz . Mamy po lat 23 24 . Prosimy o odpowiedz w meilu asciborowska@wp.pl

  5. Witam!
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Znam angielski i pracowałam w Anglii na magazynie. Jestem dyspozycyjna, bez nałogów i chętnie nawiaze współprace.
    Prosze o kontakt na e mail
    roza.13@onet.eu

    Pozdrawiam!

  6. michas0315 na 29 lutego 2016 @ 11:50

    Witam serdecznie
    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  7. ania2318 na 2 marca 2016 @ 09:24

    Witam ,, troje osób jest zainteresowaną tą ofertą mamy od 21 do 28 lat jesteśmy teraz w Polsce ale chętnie wyjedziemy

  8. Witam, byłabym zainteresowana oferta wraz z kolega,mozemy wyjechac w dowolnym momencie wiek 25,26 lat.

    Prosilabym o kontakt jezeli oferta aktualna.
    epile@wp.pl

    Pozdrawiam Ewa

  9. Jesteśmy wraz z chłopakiem bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy przy pakowaniu kawy. Mieszkamy obecnie w Polsce ale jesteśmy dyspozycyjni i pracę możemy podjąć od zaraz, gdyż tutaj pozostajemy bez stałego zatrudnienia. Głównie to skłoniło nas do szukania ofert pracy poza granicami naszego kraju. Jesteśmy w wieku 23 i 26 lat. O odpowiedź prosimy na adres e-mail kozashi@wp.pl

    Pozdrawiamy
    Sylwia i Kamil

  10. Oliwia89 na 4 marca 2016 @ 19:31

    Witam. Jestem zainteresowana pracą. Produkcja nie jest mi obca, mam kilku letnie doświadczenie na produkcji, także podejmę się pracy od zaraz. 795200082