ok. 450 GBP brutto/tydz.

Dam pracę w Anglii dla par na magazynie obuwia bez języka od zaraz Leicester UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leicester
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 01:05

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie od zaraz w Leicester także dla par. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Leicester.

Wynagrodzenie: ok. 450 GBP brutto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie obuwia sportowego;
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem dostaw, rozkładaniem towaru, a także komisjonowaniem, naklejaniem metek;
  • do zadań będzie należało również montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych, a także przygotowywanie wysyłek do sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • uczciwość;
  • rzetelne i dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka potrzeba;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe;
  • mile wdziana znajomość języka.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie podczas załatwiania spraw formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora projektu;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia od par i grup należy wysyłać w jednej wiadomości.

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn obuwia Leicester 06/2021″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-leicester-uk/

ID ogłoszenia: 72760d0b8f24434b