8 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz dla par w fabryce przy pakowaniu ciastek Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:46

Aktualna oferta pracy w Anglii od zaraz dla par na produkcji przy pakowaniu ciastek na linii. Ogłoszenie z Londynu dla chętnych z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Stawka godzinowa: 8 GBP

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana i monotonna praca przy taśmie produkcyjnej
  • ręczne układanie ciastek po 12 lub 18 sztuk w stosy
  • wkładanie przygotowanych stosów do maszyny produkcyjnej odpowiedzialnej za pakowanie
  • jedna osoba z zatrudnionych będzie zajmowała się obsługiwaniem maszyny produkcyjnej po przejściu odpowiedniego szkolenia

Oczekujemy:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • miła aparycja, pozytywne podejście

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Anglii od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa zostanie podpisana z brytyjską agencją pośrednictwa pracy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 90 GBP tygodniowo
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane na konto pracownicze

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem: „produkcja ciastek Londyn 06/2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-przy-pakowaniu-wyrobow-cukierniczych-bez-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 620574d2c7220792

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz dla par w fabryce przy pakowaniu ciastek Londyn”

  1. AdrianRouini na 2 czerwca 2016 @ 12:44

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy w Anglii przy pakowaniu Ciastek , potrafię bardzo dobrze rozmawiać w Języku angielskim na dodatek w zakresie zaawansowanym umiem biegle rozmawiać po Niemiecku .Ukończyłem Liceum wraz z maturą i chciałbym zarobić ,proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby pozdrawiam .

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany panstwa oferta moj numer kon 608198217