7,80 GBP/h

Dam pracę w Anglii na produkcji lodów od zaraz bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 21 marca 2016 00:48

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji lodów dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Londynu dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: start od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, UK

Wynagrodzenie: 7,80 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych
  • głównie zadania przy taśmie produkcyjnej
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • kontrola jakości
  • pakowanie
  • donoszenie składników z chłodni
  • obsługa nieskomplikowanych maszyn

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • badania z sanepidu do pracy z żywnością – tzw. książeczka
  • brak szkodliwych nałogów
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wysokie zarobki z premiami dla najlepszych
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • dla osób które się sprawdzą możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

  • uk-employment@europe.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „produkcja lodów, Londyn 02.2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-londyn-kwiecien-2016/

ID ogłoszenia: 15156eb3d8d8bffa