6,75-7,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii na produkcji przy pakowaniu owoców Kent od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Kent
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 00:23

Od zaraz oferta z Kent dla brygadzistów do obsługiwania linii produkcyjnej i zarządzania załogą pracowników pracujących przy pakowaniu owoców. Praca w Anglii ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Kent
Wynagrodzenie: 6,75-7,50 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– porozumiewanie się z różnymi działami produkcyjnymi
– rozdzielanie zadań pracownikom
– prowadzenie szkoleń wprowadzających
– zarządzanie etapami pracy

Wymagania:
– umiejętność wyznaczania sobie celów
– doświadczenie w byciu liderem i zarządzaniu ludźmi
– zaangażowanie, zdyscyplinowanie
– umiejętność słuchania i obserwowania
– szybkość reakcji
– zdolności interpersonalne
– angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– stawka początkowa 6,75 GBP w fazie późniejszej wzrasta do 7,50 GBP/h brutto
– dobre warunki zatrudnienia
– legalną pracę od zaraz
– pracę w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 00441227730349 bądź na maila: jobs@pro-force.co.uk z dopiskiem: Line Leader.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-pakowaniu-owocow-oraz-obsludze-tasmy-produkcyjnej-kent/

ID ogłoszenia: 986553819d64c4c8

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na produkcji przy pakowaniu owoców Kent od zaraz”

  1. Witam, wraz z chlopakiem jestem zainteresowana oferta pracy mamy 22 i 19 lat.
    Obecnie pracujemy w Szwajcarii. Tak więc do dyspozycji od konca maja.
    Bardzo proszę o kontakt.
    Pozdrawiam.