8,20 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka pakowanie kosmetyków Bradford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:22

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków w fabryce z Bradford. Zatrudnienie dla 2 Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz, pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Zarobki: 8,20 GBP na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie kosmetyków w zestawy i pakowanie ich to ozdobnych pudełek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • bezwzględna uczciwość
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się na nowym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego nawet na poziomie podstawowym będzie mile widziana
  • dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trzyzmianowym, obowiązują również zmiany nocne
  • dobre warunki zatrudnienia oraz nowoczesne wyposażenie fabryki, praca na nowych, bezpiecznych maszynach
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 180 GBP miesięcznie
  • pomoc w dopełnianiu formalności
  • atrakcyjne zarobki z licznymi dodatkami

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem: „pakowanie kosmetyków Bradford”

Uwaga: za rekrutacje nie są pobierane żadne opłaty, Proszę uważać na osoby, które powołują się na naszą firmę i żądają przelewów, lub przekazów pieniężnych w zamian za załatwienie posady.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 235573dbe28bb4e9

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka pakowanie kosmetyków Bradford UK”

  1. Koc Natalia na 28 maja 2016 @ 08:26

    Wraz z narzeczonym jesteęśmy zainteresowani. E-mail zostal już wysłany. Pozdrawiam

  2. Switlana na 30 maja 2016 @ 21:00

    Witam
    Jestem zainteresowana oferta pracy.
    Proszę o kontakt Tel.lub mail.
    svits@wp.pl
    739323845

  3. WITAM jestem zainteresowana oferta pracy proszę o kontakt tel. 516099828 lub mail.evita75-75@wp.pl

  4. witam serdecznie jestem zajnteresowany oferta pracy prosze o kontakt tel 07467857556 lub Email janwisniewski36@wp.pl zgury dziekuje