7,30 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz dla par Londyn przy pakowaniu ciastek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 03:20

Proponujemy zatrudnienie w Londynie dla par na produkcji przy pakowaniu ciastek. Oferta pracy w Anglii od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Wynagrodzenie: 7,30 GBP/h brutto

Zadania:

  • pracownik odpowiada za ręczne układanie ciastek w stosy po 12 lub 18 sztuk
  • konieczne jest włożenie stosów do maszyny paczkującej
  • jedna z osób będzie zajmowała się obsługą maszyn produkcyjnych
  • inne zadania produkcyjne mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP
  • zdolność do bezkonfliktowej i efektywnej pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • wysokie zmotywowanie
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności

Zapewniamy:

  • umowę poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 90 GBP tygodniowo
  • atrakcyjne zarobki, wypłacane regularnie raz w tygodniu
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • uk-employment@europe.com

W tytule prosimy umieścić: „produkcja ciastek Londyn 03/2016 rekrutacja uzupełniająca”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-w-londynie-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 31356d06127d620c

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Anglii od zaraz dla par Londyn przy pakowaniu ciastek”

  1. michas0315 na 29 lutego 2016 @ 11:44

    Witam serdecznie
    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina

  2. michas0315 na 29 lutego 2016 @ 11:48

    502905534

  3. JustynaPilathalas na 29 lutego 2016 @ 13:41

    Dzień dobry jestem z mężem zainteresowana oferta pracy. Proszę o więcej informacji na e-mail truskaaawkowaaa@interia.pl dziękuje i pozdrawiam