ok. 450 GBP brutto/tydz.

Dam pracę w Anglii od zaraz magazyn odzieży bez znajomości języka Leicester UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leicester
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2022 00:13

Hurtownia z Leicester szuka od zaraz magazynierów do pracy w Anglii 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie odzieżowym. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Leicester.

Wynagrodzenie: ok. 450 GBP brutto na tydz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie odzieżowym;
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem dostaw, rozkładaniem towaru, komisjonowaniem, metkowaniem oraz montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych;
  • zadaniem będzie też przygotowywanie i pakowanie wysyłek dla sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • uczciwe, rzetelne i dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Aplikacje można kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn Leicester 09/2022″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezy-od-zaraz-w-leicester-2022/

ID ogłoszenia: 5146309172501e83