10-14 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji bez języka Swindon przy montażu samochodów

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Swindon
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 01:06

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy montażu nadwozia samochodów osobowych. Oferta z fabryki w Swindon skierowana do osób bez znajomości języka na 3 miesiące próbne.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Swindon, Anglia
Wynagrodzenie: 10-14 GBP na godzinę brutto – stawka przydziela jest indywidualnie w zależności od doświadczenia i znajomości języka
Liczba miejsc: 8
Umowa: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy nowo otwartej linii produkcyjnej w zakładzie produkującym nowy model samochodu osobowego
  • pracownik będzie zajmował się montażem części nadwozia
  • zadania są wykonywane ręcznie oraz z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji przy montażu
  • praktyczna umiejętność korzystania z elektronarzędzi
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • wydajność i zaangażowanie w zlecone prace
  • mile widziane osoby ze znajomością języka
  • chęć zatrudnienia na stałe w Anglii
  • zaletą będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego jako mechanik

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z pracodawcą brytyjskim
  • wysokie zarobki wypłacane raz na tydzień
  • wsparcie w wynajmie kwatery
  • dla najlepszych pracowników stałą umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi i pomocą medyczną

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja samochodów Swindon 02/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-produkcji-samochodow-bez-jezyka-na-montazu-w-swindon-uk/

ID ogłoszenia: 17358971929b7392

ilość wszystkich wyświetleń: 125, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji bez języka Swindon przy montażu samochodów”

  1. witek.pawlowski na 9 lutego 2017 @ 13:53

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Panstwa Firmie .
    Moje wyksztalcenie – kierowca mechanik .
    W zawodzie przepracowalem 8 lat .
    Mialem stycznosc z roznego rodzaju narzedziami .
    Szukam pracy stalej i jestem podjac prace od zaraz .
    Prosze o kontakt :
    tel 07404860666
    witek.pawlowski@tlen.pl