9,60-10,20 GBP brutto/h

Dam pracę w Anglii 2021 od zaraz na produkcji detergentów bez języka Wolverhampton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 czerwca 2021 00:48

Bez znajomości języka możliwość podjęcia pracy w Anglii na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2021 od zaraz w fabryce z Wolverhampton z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhampton.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 10,20 GBP brutto dla osób z językiem i kwalifikacjami.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca;
  • praca o charakterze fizycznym wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadania będą przydzielane elastycznie w zależności od aktualnego zapotrzebowania;
  • praca przy produkcji detergentów chemii domowej;
  • aktualnie produkuje się również środki dezynfekcyjne.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • atutem będzie doświadczenie w branży produkcyjnej;
  • możliwość podjęcia pracy w trybie trzyzmianowym, a w tym również tzw. nocki;
  • brak uzależnień;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z językiem angielskim;
  • preferowane zgłoszenia od osób, które już są w UK.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • świadczenia socjalne;
  • strój roboczy/ochronny – tylko buty ochronne z noskiem we własnym zakresie;
  • darmowe zakwaterowanie na trzy pierwsze miesiące z pokojach dwuosobowych, a potem pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • brak opłat wstępnych od kandydatów.

Aplikacja:

CV, mile widziane w języku angielskim, należy kierować na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem produkcja Wolverhampton

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 6160be319d24517