9,25 - 10,00 GBP brutto/h

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2022 00:45

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie w fabryce z Luton bez języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 10,00 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby, a w tym jedna z językiem angielskim.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie manualnych zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie/układanie czekoladek na plastikowych tackach do pakowanie maszynowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • osoby ze zmysłem estetycznym mogą zostać skierowane do działu ręcznego ozdabiania czekoladek.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobry wzrok;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • mile widziana znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę poprzez pośrednio agencji;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 80 GBP na tydzień od pary;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • dokładne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu:  „pakowanie czekoladek Luton 08/2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-luton-uk/

ID ogłoszenia: 58362f68ddb77f76