7,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii produkcja opakowań od zaraz bez języka Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Manchester
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 02:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji opakowań kartonowych z nadrukami. Zatrudnienie w fabryce z Manchester od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Lokalizacja: Manchester

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h brutto

Termin: od zaraz, start od stycznia 2016

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie przygotowywał opakowania kartonowe z nadrukami. Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości wydruków, składanie oraz sklejanie gotowych kartonów a także poprawianie jakości. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się również obsługą prostych maszyn produkcyjnych. Do zadań należy dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz lub po nowym roku – start od ok. 04.01.2016
  • zręczność, sprawność
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • zręczność, sprawność manualna
  • punktualność
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • zapewnione gruntowne szkolenie pracownicze
  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
jobs4u@englandmail.com

W tytule prosimy wpisać: „produkcja opakowań Manchester”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-manchester/

ID ogłoszenia: 299567006aa9d9c5

ilość wszystkich wyświetleń: 2613, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii produkcja opakowań od zaraz bez języka Manchester”

  1. Witam
    Wraz z kolega jesteśmy zainteresowani pracą. Moglibyśmy zacząć już w poniedziałek, tak się składa że pracowałem rok czasu w firmie która zajmowała się produkcja kartonów, wiec takie maszyny jak sloter, sklejarka, bigówka oraz rolsztanca są mi znane, bardzo prosiłbym o kontakt telefoniczny +48 795 187 040, lub email mariuszdraa123@gmail.com

    Pozdrawiam

  2. J.Warchalowska na 19 grudnia 2015 @ 22:28

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy.
    Prosze o kontakt 07936792718
    Lub mail na adres : myszurka20@interia.pl