6,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu dań gotowych od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Heywood
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:59

Atrakcyjne ogłoszenie manualnej pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu dań gotowych na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz w Heywood dla Polaków z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz dań gotowych

Lokalizacja: Heywood, Anglia

Wynagrodzenie: 6,50 GBP na godzinę brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Ręczne pakowanie mrożonek przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych – z prawem jazdy i własnym autem
  • posiadanie butów ochronnych oraz kamizelki odblaskowej
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach 16 – 2
  • zatrudnienie na dłuższy czas
  • dla osób porządnie wypełniających powierzone zadania będą przydzielane bonusy finansowe w wysokości 43 GBP tygodniowo przez pierwsze 12 tygodni a następnie wzrost bonusu do 73 GBP
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zatytułowanych: „heywood-night + imie + post code” na adres:

  • peter@career-makers.co.uk

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem: 07940290565

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249ene/

ID ogłoszenia: 4505616e3615df50

ilość wszystkich wyświetleń: 821, dzisiaj: 3