7,80 - 9 GBP/h brutto

Dla par dam pracę w Anglii przy pakowaniu kawy bez języka od zaraz Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 22 września 2016 04:59

Aktualna oferta pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz także dla par przy pakowaniu zestawów promocyjnych kawy wraz z kubkiem do opakowań kartonowo-plastikowych.

Stanowisko: Pakowacz kawy
Miasto: Bradford, Anglia
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 7,80 GBP na godzinę dla osób bez znajomości języka angielskiego i dla osób z językiem stawka będzie wynosić 9 GBP na godzinę
Czas trwania umowy: 3 miesiące oraz możliwość przedłużenia dla pracowników najlepszych

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie i pakowanie zestawów prezentowych, składających się z kawy i kubka
  • niektóre partie będzie trzeba dodatkowo wyposażyć w zabezpieczenia antykradzieżowe

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • brak nałogów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 3 miesiące
  • szybkość, energiczność, zwinność

Oferujemy:

  • opieka polskiego rezydenta na miejscu we wszystkich kwestiach, również w dopełnianiu spraw urzędowych
  • konkurencyjne stawki godzinowe
  • zapewnione zakwaterowanie w komfortowym i w pełni wyposażonym, dwupokojowym mieszkaniu ze wspólną kuchnią oraz łazienką w cenie 120 GBP od pary

Aplikacja:
Wiadomość e-mail należy przesłać na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

Koniecznie prosimy zatytułować wiadomość: „Pakowanie kawy Bradford 09/16″ i załączyć odpowiednie dokumenty aplikacyjne.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-anglii-pakowanie-kawy-bez-znajomosci-jezyka-bradford/

ID ogłoszenia: 67357e26ca92d478

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Anglii przy pakowaniu kawy bez języka od zaraz Bradford”

  1. Witam serdecznie!

    Wraz moją dziewczyną jesteśmy zainteresowany ofertą pracy. Okres naszego wypowiedzenia trwa do 16.10.2016 więc tego samego dnia możemy wylecieć z Polski. Zależy nam na wspólnym zamieszkaniu, może być to nawet jeden wspólny pokój. Koszt podany w tej ofercie to 120gbp, czy jest to kwota tygodniowa czy miesięczna?
    Jeżeli chodzi o język to w moim przypadku jest w miarę komunikatywny, lecz u dziewczyny gorzej. Jesteśmy nastawieni na ciężką pracę i współpracę nie krótszą niż 3 miesiące!