22000 CZK netto/mc

Dam pracę w Czechach bez języka na produkcji lamp samochodowych od zaraz Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 03:34

Pracodawca z Mohelnic szuka od zaraz Polaków do pracy w Czechach. Zatrudnienie bez języka na produkcji przy montażu lamp samochodowych z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 22 000 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji lamp samochodowych, gdzie zadaniem będzie montowanie drobnych elementów;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny i przeprowadzał kontrolę jakości;
  • praca w szybkim tempie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • możliwość wykonywania pracy stojącej;
  • brak problemów ze zdrowiem – dobry wzrok, ciśnienie oraz badanie cieśni nadgarstka;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • przeciętne wynagrodzenie bez nadgodzin wynosi 3 770 PLN netto na mc, czyli 22 500 CZK netto na mc, a z nadgodzinami – 4 200 PLN netto na mc, czyli 25 000 CZK netto na mc;
  • możliwość wykupienia obiadu w firmowej stołówce w cenie 27 CZK;
  • 25 dni urlopu w roku;
  • czeską umowę o pracę;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • zakwaterowanie albo codzienny bezpłatny dojazd do pracy (Kłodzko, Mielnik, Domaszków, Międzylesie oraz Boboszów);
  • po zdobyciu doświadczenia pracownik będzie miał możliwość przejścia pod firmę;
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: Weronika.Morawiec@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 463

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-ka-na-produkcji-czechy-darmowe-zakwaterowanie/

ID ogłoszenia: 9015fc11d71b86ab