5000-5500 PLN brutto

Dam pracę w Czechach bez języka produkcja samochodów od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2021 00:48

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji samochodów ŠKODA. Zatrudnienie w fabryce z Mladá Boleslav bez znajomości języka. Darmowe zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie:  5000 – 5500 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • montowanie części;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie także obsługiwanie maszyn.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • podstawowe wykształcenie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • możliwość relokacji do Czech.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 29 148 CZK brutto na mc;
  • po trzech miesiącach możliwość otrzymania dodatku grupowego – 1500 CZK;
  • zmiana popołudniowa to 10 CZK na godz., nocna – 30 CZK na godz., a nadgodziny są płatne 25%;
  • 1000 CZK na mc – bonusu za pracę w takcie;
  • bonus na start wynosi 14 500 CZK (czyli po 3 miesiącach – 7000 CZK, a po 6 miesiącach – 7500 CZK;
  • premia na Boże Narodzenie: 5000 – 10000 CZK, a kwietniowa: 4000 – 10000 CZK po przepracowaniu 6 miesięcy;
  • bezpłatne zakwaterowanie na pół roku, a potem dodatek 3000 CZK, a po przepracowaniu roku dodatek wynosi 3500 CZK;
  • 25 dni urlopu;
  • dodatek relokacyjny w wysokości 1500 CZK po trzymiesięcznym okresie próbnym;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin jedna zmiana.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie wiadomości SMS o treści “Praca” pod numer telefonu: +420 734 183 875

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/skoda-auto-czechy-atrakcyjne-zarobki-zakwaterowanie-CID4-IDJqYRS.html

ID ogłoszenia: 7026079822a620d8