3500-3700 PLN netto/mc

Dam pracę w Czechach bez języka produkcja środków higienicznych od zaraz Turnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2021 01:09

Na produkcji środków higienicznych potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach 2021. Zatrudnienie w Turnov dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Turnov.

Wynagrodzenie: 3500 – 3700 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem maszyn produkcyjnych;
  • obowiązkiem będzie uzupełnianie rolek w urządzeniu;
  • do zadań będzie należało uzupełnianie niezbędnej dokumentacji.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy na dłuży czas;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
  • czeską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość wykorzystania 20 dni urlopu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Czechach, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +48 508 009 872

Źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca/operator-maszyn-produkcyjnych-czechy-turnov-blisko-granicy-CID4-IDKKFl3.html

ID ogłoszenia: 99761076b6955529