4460 PLN netto/mc

Dam pracę w Czechach bez znajomości języka na magazynie od zaraz Pardubice 2023

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pardubice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 lutego 2023 00:15

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Czechach na magazynie. Zatrudnienie 2023 w Pardubicach od zaraz dla magazynierów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Pardubice, Kutná Hora.

Wynagrodzenie: 4460 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie dostaw towaru i rozkładanie go na magazynie;
  • pracę na 3 albo na 2 zmiany.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia – praca bez uprawnień na wózki UDT;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • darmowy bus z Katowic do Czech;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bonus obecnościowy w wysokości 10 000 CZK;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-operator-wozka-widlowego/

ID ogłoszenia: 16463e1644f4d24f