3500-4000 PLN netto/mc

Od zaraz dam pracę w Czechach bez znajomości języka produkcja foteli samochodowych Mlada Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: rok lub dłużej
  • Opublikowany: 9 września 2020 00:51

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Mlada Boleslav dla Polaków na produkcji foteli samochodowych z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mlada Boleslav.

Wynagrodzenie: ok. 3500 – 4000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne składanie elementów foteli samochodowych;
  • wypełnianie foteli gąbką, a także wykonywanie prac tapicerskich;
  • praca z wykorzystaniem narzędzi, np. wkrętarka, śrubokręt;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz przygotowywanie produktów do wysłania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • chęć uczenia się wykonywania nowych zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny etat;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin oraz wyższych zarobków;
  • darmowe zakwaterowanie albo dofinansowanie do własnego wynajmu mieszkania;
  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy z opcją przejścia pod firmę;
  • dofinansowanie do obiadów;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności: czeskie konto oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/operator-produkcji-foteli-samochodowych-mlada-boleslav,oferta,7622371

ID ogłoszenia: 9725f523960bca05