3400-3700 PLN netto

Dam pracę w Czechach od zaraz na produkcji bez języka montaż foteli samochodowych Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 7 listopada 2020 05:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji przy montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie w Kvasinach bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: 3400 – 3700 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych na podstawie instrukcji;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów, a także sprawdzanie jakości materiałów, które zostały przygotowane do montażu;
  • pełny etat, pracę na 3 zmiany, a także w weekendy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • przeciętne zarobki przez pierwsze 3 miesiące to 3400 PLN netto na mc, a od 4 miesiąca od 3700 PLN netto na  mc;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • darmowy transport do/z pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 1000 CZZK;
  • bony żywnościowe do wykorzystania w wysokości 70 CZK na dzień;
  • pracę w nowoczesnej firmie;
  • możliwość przejścia pod firmę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod adresem e-mail:

Weronika.Morawiec@manuvia.com albo pod numerem telefonu: +48 665 777 463

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-samochodowych-w-kvasinach/

ID ogłoszenia: 9765fa56d2580d49

ilość wszystkich wyświetleń: 1137, dzisiaj: 1