125 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii bez języka na produkcji środków czystości od zaraz 2017 Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 00:36

Dam pracę w Danii dla Polaków bez znajomości języka na okres 6 miesięcy. Zatrudnienie 2017 aktualne od zaraz w fabryce z Aalborg na produkcji środków czystości takich jak płyny do prania, tabletki do zmywarek etc.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania

Zarobki: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce środków czystości – płynów do prania, tabletek do zmywarki/pralki itp.
  • pracownik będzie nadzorował proces produkcyjny, pakował gotowe produkty i zajmował się magazynowaniem towarów
  • osoby po szkoleniu będą zajmować się obsługą maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego konieczna
  • dyspozycyjność na najbliższe pół roku
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie w wykonywane prace
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka
  • rzetelność, skrupulatność, niezawodność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione w mieszkaniach 2 pokojowych w Aalborg – koszt 3500 DKK miesięcznie za pokój lub 7000 DKK za całe mieszkanie
  • kontrakt na 6 miesięcy
  • zatrudnienie od zaraz w Danii
  • uczciwe zarobki i możliwość rozwoju
  • wdrożenie w obowiązki i liczne szkolenia pracownicze

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/38/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 210599974eb4cc5d

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii bez języka na produkcji środków czystości od zaraz 2017 Aalborg”

  1. Ewelina1113 na 21 sierpnia 2017 @ 20:29

    Witam jestem zainteresowana pracą. Mieszkam obecnie w Danii i poszukuję pracy. Mam własny samochód. Niestety mam problem aby wysłać cv na emaila ponieważ wyskakuje mi jakiś bład. Podaje numer telefonu +45 52784679