22500 DKK/mc brutto

Dam pracę w Danii bez języka od zaraz dla par przy pakowaniu sera Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2017
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 00:54

Poszukujemy pracowników od zaraz do podjęcia pracy w Danii przy pakowaniu i foliowaniu sera krojonego. Oferta bez znajomości języka z Aalborg dla par. Na miejscu zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie.

Termin: od zaraz
Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Aalborg, Dania
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Pensja: 22500 DKK miesięcznie brutto

Opis zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie, ważenie i foliowanie sera krojonego
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie
  • osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za kontrolę jakości i raportowania o błędach
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • rzetelne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość pracy zmianowej
  • uczciwość, pracowitość
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pracę dla par
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie na miejscu
  • atrakcyjne pensje

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: Aalborg 02/2017

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 3225897483edf8cd

13 komentarzy na “Dam pracę w Danii bez języka od zaraz dla par przy pakowaniu sera Aalborg”

  1. piotrustka na 6 lutego 2017 @ 17:23

    WITAM.Próbowałem zapilkować cv poprzez poczte ale jest jakis problem byc moze z adresem email.

  2. Iwona Maciag na 7 lutego 2017 @ 16:31

    Witam.
    Jestem bardzo zainteresowana podjęciem pracy.
    Obecnie nie pracuję . Proszę o kontakt.
    tel.+45 50 20 09 40
    Z poważaniem Iwona Maciąg

  3. Jakub333 na 7 lutego 2017 @ 19:16

    Witam jestesmy z dziewczyna zainteresowani praca z mozliwoscia wyjazdu od zaraz 504-669-968

  4. Borokarola na 7 lutego 2017 @ 21:15

    Witam Jestem z moim chlopakiem zainteresowana praca. Moj chlopak pracowal w Danii jako budowlaniec 1,5roku. A ja pracowalam przy pakowaniu miesa w budelka w foli i na tasmie. Posiadamy zolte karty. Szybko sie uczymy nowych wyzwań w pracy jestesmy sumienni. J. Angielski w stopniu podstawowym. Prosimy o kontakt. Nr tel +4552684285 lub polski 570130422

  5. puzio124 na 8 lutego 2017 @ 19:32

    Jeżeli oferta jest dalej aktualna proszę o kontakt : +4520416686

  6. Witam.
    Jestem zainteresowany oferta zamieszczona przez państwa. Mam doświadczenie w pracy na produkcji w Danii, moglbym zacząć chodźby zaraz.
    Radek +45 50291495

  7. Daniel G na 9 lutego 2017 @ 08:42

    Witam.Jesteśmy z partnerką (22,24lata) zainteresowani państwa ofertą obecnie od dwóch miesięcy pracujemy w Holandii przy pakowaniu mięsa ,jesteśmy w stanie podjąć prace od 20 lutego.
    tel.kontaktowy:732772347

  8. Witam
    Jestem zainteresowana Wasza ofertą pracy , aplikowałam na pocztę swoje cv jednak jest z nią jakiś problem. Proszę o kontakt w tej sprawie Sylwia +45 91485734

  9. Lukasz Koral na 9 lutego 2017 @ 20:14

    Witam razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą tej pracy prosimy o kontakt +45502399

  10. kasia090365 na 10 lutego 2017 @ 19:33

    Witam
    Jestem zainteresowana pracą. Mam 5-letnie doświadczenie w pracy na produkcji w Danii. Proszę o kierowanie propozycji na adres e-mail kas.wilczak@interia.pl

  11. agata.paszkiewicz na 15 lutego 2017 @ 12:08

    Witam, wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani pracą. 798949654

  12. Danuta5545 na 18 lutego 2017 @ 13:45

    Witam ,wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani państwa propozycją .Bardzo potrzebujemy pracy mamy kredyty do spłacenia i wielką prośbę o pracę Bardzo prosimy0048663463390