127 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu mięsa Vejen

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Vejen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 01:01

Zakład mięsny z siedzibą w Vejen zatrudni od zaraz pracowników do pakowania gotowych wyrobów. Ogłoszenie pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pakowacz mięsa

Lokalizacja: Vejen, Dania

Start: od 11 stycznia 2016

Wynagrodzenie: 127 DKK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w nowym zakładzie mięsnym przy pakowaniu mięsa wołowego. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą maszyny pakującej.

Oczekiwania:

  • bezproblemowa umiejętność obsługi maszyny do pakowania – multivac
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • umowę o pracę na duńskich warunkach, podpisaną bezpośrednio z duńską firmą
  • wsparcie na miejscu we wszelkich problemach – przy formalnościach oraz w kwestii zorganizowania lokum
  • zatrudnienie na stałe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą oraz spełniające kryteria prosimy o przesłanie CV na adres:

  • [ogłoszenie - wygasło]

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-id333832.html

ID ogłoszenia: 49056918d63cb445

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Danii bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu mięsa Vejen”

  1. Witam, zainteresowała mnie państwa oferta. Prosze o kontakt. 510299251

  2. alishiia90 na 22 stycznia 2016 @ 03:40

    Witam, jestem zainteresowana panstwa oferta pracy, jezeli panstwo sa dalej zainteresowani kandydatami na to stanowisko to prosze o kontakt na maila alishiia1990@wp.pl badz numer telefoniczny +4591864443 z gory dziekuje.

  3. sagem173 na 2 lutego 2016 @ 12:20

    Jestem Zainteresowany Ogłoszeniem pracowałem na podobnym stanowisku Papiery wymagane wszystkie Posiadam Czekam na kontakt e-mail sewek1@autograf.pl