do ustalenia

Dam pracę w Danii dla kobiet bez języka na produkcji czekolady Holmegaard

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Holmegaard
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 września 2014 00:01

Producent czekolady z Holmegaard od zaraz szuka kobiet bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia do pracy w Danii. Oferta na produkcji przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: pracownik do pakowania
Lokalizacja: Dania, Holmegaard
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik jest odpowiedzialny za prawidłowy przebieg produkcji w tym celu będzie kontrolować jakość produktów, a następnie będzie skontrolowane pralinki pakować do pudełek. Jest to praca stojąca i odbywa się przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
- możliwość wyjechania za pracą do Danii od zaraz
- bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy stojącej
- zdrowy kręgosłup
- sprawne dłonie
- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
- przyjmujemy najchętniej kobiety
- posiadanie doświadczenia będzie sprzyjało podczas rekrutacji
- dla chętnych możliwość stałej współpracy
- osoba elastyczna czasowo

Oferujemy:
- pracę od zaraz na dłuższy okres
- zatrudnienie dla kobiet
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- podpisanie umowy o pracę na duńskich warunkach
- dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://praca.gratka.pl/pakowaczka-2511402.html

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-dla-kobiet-w-fabryce-czekoladek-holmegaard/

ID ogłoszenia: 700541754476cfb8

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Danii dla kobiet bez języka na produkcji czekolady Holmegaard”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, aktualnie przebywam w Kopenhadze , obowiązkowa i precyzyja, znam pracę zmianową i nie obawiam się pracy. Proszę o kontakt mailowy.
    Katarzyna P.

  2. MARIA SERWOTKA na 21 listopada 2014 @ 22:04

    Witam
    jestem zainteresowana praca mieszkam w Taastrup mam 33 lata jestem dyspozycyjna tel. 20828755 manius1-81@wp.pl dziękuje i podrawiam