136 DKK/h

Dam pracę w Danii Kopenhaga bez znajomości języka od zaraz produkcja jogurtów

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 03:42

Oferujemy od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Kopenhagi na produkcji jogurtów. Oferta pracy w Danii przy obsłudze maszyn i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kopenhaga, Dania

Stawka godzinowa: 136 DKK na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • kontrola jakości wyrobów oraz sprawdzanie przebiegu procesów produkcyjnych
  • dbanie o ciągłość produkcyjną i stałe dostarczanie produktów
  • obsługa prostych w użyciu maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość zasad HACCP oraz/lub ISO2200
  • niezawodność, pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • szybkość w nauce nowych rzeczy
  • dobre zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • samodzielne stanowisko
  • wsparcie koordynatora z Polski
  • pomoc w dopełnieniu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnego zatrudnienia w Danii
  • płatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zagranicznej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 018/07/Dania
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 3235779bc4b296f4

11 komentarzy na “Dam pracę w Danii Kopenhaga bez znajomości języka od zaraz produkcja jogurtów”

  1. Witam jestem zainteresowany tel.575242944 cv już wysłane pozdrawiam Arek.

  2. Witam,ja i moj chlopak jestesmy zainteresowani praca nr tel 91655056,cv wyslalismy.Pozdrawiamy

  3. Witam możecie jeszcze raz zadzwonić ,bo doszło do nieporozumienia

  4. katarina na 5 lipca 2016 @ 20:40

    Witam. Wraz z mezem jestesmy zainteresowani oferta pracy. Nr.tel 886877041

  5. katarina na 6 lipca 2016 @ 17:45

    Witam.Wraz z mezem jestesmy zainteresowani oferta pracy.Nr.tel 886877041

  6. Mateusz9494 na 6 lipca 2016 @ 18:33

    Witam serdecznie,

    jestem zainteresowany tą pracą.
    CV zostało wysłane wg. pod adres podany przez Państwa.
    Zapraszam do kontaktu: +48 790 791 503.

    Pozdrawiam!

  7. Witamy serdecznie.
    Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    CV wysłaliśmy już pocztą elektroniczną.
    Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 794-465-596
    Z góry dziękujemy za kontakt i pozdrawiamy.

  8. Witam serdecznie jestem zainteresowana praca
    CV wysłane na państwa adres
    Tel kontakt 48884820017
    Pozdrawiam

  9. marica1994 na 8 lipca 2016 @ 15:27

    Witam,
    również wysłałam CV. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji. Tel. 538975359
    Pozdrawiam

  10. PiTER123 na 10 lipca 2016 @ 09:18

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany oferta pracy. Proszę o kontakt pod nr. tel. +48785266732. Pozdrawiam

  11. ewelina13 na 10 lipca 2016 @ 12:12

    Dzień dobry.
    Wraz z koleżankami jesteśmy zainteresowane tą pracą. CV zostało wysłane.
    Proszę o kontakt nr. tel +48 500-585-724

    Pozdrawiam
    Ewelina