130 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii pakowanie owoców bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Dania
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 maja 2015 00:13

Aktualnie dam pracę w Danii dla Polaków bez znajomości języka duńskiego na linii produkcyjnej przy pakowaniu owoców i warzyw. Zatrudnienie od zaraz.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 130 DKK/h brutto
Liczba stanowisk: 1
Start: od zaraz
Numer referencyjny: OP/POL/04

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– kontrolowanie wydajności pracujących maszyn
– sprawdzanie jakości produktów
– pakowanie warzyw i owoców
– wprowadzanie danych do komputera

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Danii
– pozostanie za granicą na stałe
– zdolność do pracy w grupie
– dobra znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na danym stanowisku
– wcześniejsze prace z maszynami typu foliarki
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zatrudnienie dla jednej osoby
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dodatek do funduszu wakacyjnego +12%
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie 37 godzin
– miejsce do spania w cenie 65 DKK za dzień

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie aplikacji na maila: [nieaktualne] z dopiskiem: OP/POL/04

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/operator_linii_produkcyjnej,ogloszenie,20150427134734.html

ID ogłoszenia: 47555429efadb69e

11 komentarzy na “Dam pracę w Danii pakowanie owoców bez znajomości języka od zaraz”

  1. iestem zainteresowana praca na produkci w dani tel 535502540 czekam na wiadomosc

  2. mariusz na 3 maja 2015 @ 22:33

    jestem poważne zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt

  3. Jestem zainteresowany tą pracą mam 44 lata proszę o kontakt 508146198

  4. Paulina na 4 maja 2015 @ 23:16

    witam,
    ja i mój chlopak jesteśmy zainteresowani pracą w Państwa firmie… bardzo proszę o kontakt

  5. Marek .Cybula na 5 maja 2015 @ 13:02

    Bardzo jestem za iteresowany waszą oferta pracy i chciałbym z wami wspólpracowac o to mój numer tel..792339649 Proszę o kontakt ..

  6. Nataliia na 5 maja 2015 @ 15:39

    Witamy,
    Ja i mój chłopak bardzo zainteresowane ofertą Państwa, szukamy pracy od lipca do października (około 3 miesiące). Jesteśmy z Ukrainy, ale mieszkamy we Wrocławiu.
    Prosze o kontakt:
    @mail – n.szynkarczuk@gmail.com
    tel: 88-498-1552 , 88-498-1553
    Pozdrawiam.

  7. Aurelian na 5 maja 2015 @ 17:48

    Jestem zainteresowany I gotowy do podjęcia pracy natychmiast. Proszę o kontakt telefoniczny +48882609748.

  8. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Proszę o kontakt 880-945-898

  9. Praca w Danii przy pakowaniu owoców na 8 maja 2015 @ 11:32

    Jestem zinteresowany pracą przy pakowaniu owoców w Danii

  10. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Proszę o kontakt: 731655474

  11. Witam. jestem zainteresowany pracą.
    Mam skończone 20 lat.
    prosze o kontakt. 786-192-831