104,80 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii dla par na produkcji kosmetyków od zaraz bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 9 marca 2015 13:41

Oferta pracy w Danii dla 3 par bez znajomości języka duńskiego. Ogłoszenie z Kopenhagi na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: 104,80 DKK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 6 (3 pary)

Zadania:
Prace odbywają się przy linii produkcyjnej i polegają na pakowaniu kosmetyków w przygotowane opakowania oraz ich etykietowaniu. Osoba zatrudniona będzie obsługiwać również maszyny znajdujące się na hali.

Wymagania:
- szybkość, zwinność, elastyczność
- angielski na poziomie komunikatywnym
- natychmiastowy wyjazd do Danii i pozostanie tam na 3 miesiące
- osoba otwarta, kontaktowa potrafiąca pracować z grupą ludzi
- przyjazne nastawienie
- energiczność, chęć do pracy

Oferujemy:
- podpisanie umowy tymczasowej na duńskich zasadach
- miejsce do zamieszkania w cenie około 2400-3000 DKK/mc
- pomoc opiekunów
- przejazd do Danii
- możliwość wypracowania dodatkowych godzin
- premie za pracę po godzinach
- dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: scandiworkers@email.com z tytułem: produkcja Kopenhaga 03/15.

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/praca-dania-od-zaraz-przy-produkcji-kosmetykow-dla-par-bez-jezyka-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 66154fd8f3f1a35b

5 Odpowiedzi na “Dam pracę w Danii dla par na produkcji kosmetyków od zaraz bez języka Kopenhaga”

  1. Witam jesteśmy para która jest sumiena i zorganizowana i jesteśmy zainteresowani panstwa oferta bardzo nam zależy na wyjezdzie z góry dziekujemy i zostawiamy swój numer telefonu 786 223 660 to do lepszego kontaktu . Pozdrawiamy

  2. Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą. Zależy nam na wyjeździe, jesteśmy dostępni od zaraz. Posiadamy auto nr tel. 531 559 581

  3. Witam. Ja oraz moja dziewczyna poszukujemy pracy w okresie od końca czerwca do początku września. Jeśli pojawiła by się możliwość pracy w tym terminie upszejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam

  4. Witam, Wraz z Żoną jesteśmy zainteresowani ofertą.Zależy nam na wyjezdzie nawet na dłuższy okres jesteśmy zorganizowani i sumienni.Zostawiam swój email :grzegorz210586@wp.pl Pozdrawiam

  5. Szukamy pracy na 2 listopada 2015 @ 21:33

    Witam pracuje w Danii od 3 lat . Ale nie cierpie rozłąki bardzo chciałbym pracować z kobieta wiec motywacja do pracy i danie z siebie wszystkiego jest bardzo duza!! napiszcie a nie zawiedziecie sie !!
    Pozdrawiam Kamil