138 DKK brutto/h

Dam pracę w Danii od zaraz bez znajomości języka przy sortowaniu ubrań Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 2 października 2016 23:48

Aktualnie poszukujemy chętnych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Danii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w sortowni z Aarhus dla Polaków z możliwością skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Aarhus, Dania
Zarobki: 138 DKK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca w sortowni odzieży używanej przy ręcznym segregowaniu ubrań pod kątem jakościowym
  • do zadań należeć będzie również składanie i pakowanie

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych – brak uczuleń i alergii – szczególnie na kurz
  • dobre zorganizowanie
  • spostrzegawczość, dokładność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • szkolenie wdrażające oraz odpowiednią odzież do pracy
  • dobre warunki
  • stabilne zatrudnienie
  • legalną umowę wraz z ubezpieczeniem
  • zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach, cena miesięczna to 3400 DKK
  • pomoc w relokacji
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/10/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 85057f05b873d4f5

4 komentarze na “Dam pracę w Danii od zaraz bez znajomości języka przy sortowaniu ubrań Aarhus”

  1. karolina.wyrwal na 4 października 2016 @ 17:12

    Jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Wraz z narzeczonym chętnie podejmiemy pracę od zaraz.
    Jesteśmy pracowici, dokładni i zorganizowani. Mamy 24-25 lat. Lubimy pracę w grupie, szybko się uczymy. Dotychczasowe miejsca pracy nauczyły nas pracy pod presją czasu.
    Proszę o kontakt e-mail karolina.wyrwal1992@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy.
    Wczesniej pracowalem w Holandii na liniach produkcyjnych i tasmach takze szybka praca i dokladna nie jest mi obca z checia podejme prace jak najszybciej sie da.
    Prosze o kontakt telefoniczny 669645307 badz e-mail meierdamian87@gmail.com Pozdrawiam

  3. Szanowni Państwo.W odpowiedzi na Państwa ofertę jestem zainteresowana ofertą pracy.Mam 24 lata.Mieszkam w Dani w Hobro z małżonkiem,wiec zakwaterowanie nie interesowałoby mnie.Posiadam takie cechy jak pracowitość sumienność dokładność.Przede wszystkim szybko się uczę.Liczę, że moja oferta zostanie pozytywnie rozpatrzona.

    Proszę o kontakt: natalia480@onet.pl

  4. Witam.Chce podjac prace w Danii jestem zainteresowany ta oferta pracy.Mam doswiadczenie w pracy za granica i potrafie sie szybko dostosowac do warunkow.Obecnie pracuje w Holandii.Moj nr tel +48725586165 Pawel.