126,50 DKK/h

Dam pracę w Danii od zaraz na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Odense 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2020 02:05

Oferta aktualnej pracy w Danii dla chętnych bez znajomości języka na magazynie hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie 2020 w Odense od zaraz przy rozładunku dostaw, kompletowaniu zamówień i innych typowych zadań.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 126,50 DKK na godzinę pracy brutto

Miasto: Odense, Dania

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika – pracownika który będzie wspierał wszelkie prace magazynowe
  • do zadań należeć będzie rozładunek dostaw, kontrola produktów, przeliczanie i rozkładanie na magazynie, kompletowanie zamówień, dbanie o porządek na półkach, montaż zabezpieczeń, aktualizowanie danych w systemie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i własny samochód na wyjazd
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość, zdyscyplinowanie, solidność

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zapewnione za 3000 DKK od osoby miesięcznie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją podjęcia stałej współpracy
  • pilne zatrudnienie

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/21/20

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker.pl@post-online.dk

ID ogłoszenia: 6645e91b3ca63cf1