od 113,65 DKK/h brutto + bonus

Dam pracę w Danii od zaraz przy montażu na produkcji okien Rudkobing

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Rudkobing
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2016 21:43

Producent drewnianych okien z Rudkobing oferuje pracę w Danii od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie na produkcji przy silikonowaniu ram.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Rudkobing, Dania

Zarobki: 113,65 DKK na godzinę brutto + bonus

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pracę na produkcji okien drewnianych przy silikonowaniu ram

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz do końca bieżącego roku
  • komunikatywna znajomość języka angielskie
  • mile widziany własny samochód i prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz do końca roku z możliwością przedłużenia czasu pracy
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnej kwatery
  • zarobki wypłacane co 2 tygodnie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • odprowadzanie składek emerytalnych
  • ubezpieczenie
  • pracę na podstawie umowy duńskiej
  • 12,5% dodatku na urlop do każdej godziny
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich zainteresnowych prosimy o przesłanie CV na ponżej podany adres kontaktowy:
info@jobsupply.pl

ID ogłoszenia: 43757c2cfd6d304f

ilość wszystkich wyświetleń: 859, dzisiaj: 3