2,000.00

Dam pracę w Finlandii od zaraz jako pracownik produkcji kiełbas-masarz 2021

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Finlandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 marca 2021 01:03

Od kwietnia 2021 również bez znajomości języka fińskiego możliwa do podjęcia legalna praca w Finlandii jako pracownik produkcji kiełbas / masarz. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego fińskiego klienta poszukuje Pracowników produkcji kiełbas

Poszukujemy Pracowników produkcji kiełbas
Praca kontraktowa od 1 Kwietnia do końca Sierpnia 2021

obowiązki:
Praca w przetwórstwie mięsnym:
nadziewanie kiełbas (obsługa rozlewarki),
krojenie,
pakowanie wyrobów mięsnych

Wymagania:
Doświadczenie w pracy z żywnością i znajomość zasad
produkcji w przemyśle spożywczym – warunek konieczny
Doświadczenie w obsłudze napełniarki próżniowej do mięsa Handtmann
negatywny wynik badania na obecność Salmonelli

oferujemy:
– fińska umowa o pracę
-13,15 € Euro za godzinę brutto
– zakwaterowanie – koszt 200 Euro miesięcznie

praca rozpoczyna się 1 Kwietnia 2021

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Pracownik produkcji kiełbas Finlandia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 1206051e17564a27

ilość wszystkich wyświetleń: 83, dzisiaj: 1