9,20/h brutto + dodatki

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji ciastek i kanapek od zaraz Soest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Soest
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 01:38

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu kanapek i ciastek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Soest. Na miejscu zapewnione jest wsparcie koordynatorów.

Stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Soest, Holandia

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek 15% czyli 10,48 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na układaniu składników i pakowaniu gotowych produktów
  • zadania wykonywane będą w fabryce przy produkcji kanapek, wrapów, ciastek, ciast itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • łatwy dostęp do paska wypłat, rozliczeń przepracowanych godzin oraz innych dokumentów
  • w trakcie przerw pracodawca zapewnia kawę i herbatę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wynagrodzenie co 4 tygodnie plus dodatki
  • praca zmianowa i nadgodziny +25%

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

+48 77 545 75 75

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1290&ref=

ID ogłoszenia: 7155c116896a034f

ilość wszystkich wyświetleń: 503, dzisiaj: 1