9,53 €/h brutto

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji czekolady od zaraz Barneveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Opublikowany: 12 września 2019 02:59

Aktualna propozycja zatrudnienia w Barneveld na produkcji czekolady. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego, wymagana jest natomiast przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Barneveld, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,53 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • ogólne prace pomocnicze, również o charakterze fizycznym na produkcji wyrobów czekoladowych
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się umieszczaniem worków z ziarnami kakaowca w kontenerach, oddzielanie ziaren od zanieczyszczeń oraz wkładaniem do nowych opakowań
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy będzie mile widziane
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
  • pensję co 4 tygodnie przelewaną na konto
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdy do Holandii
  • przejazdy wewnętrzne
  • na miejscu zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF
  • ubezpieczenie
  • prosty i stały dostęp do rozliczeń godzin oraz dokumentów pracownika
  • poszewkę na pościel, kartę do telefonu oraz słownik

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1346&ref=

ID ogłoszenia: 3155d78059433e3a

ilość wszystkich wyświetleń: 162, dzisiaj: 1