10,05 euro/h

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kanapek od zaraz Rijnsburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijnsburg
  • Opublikowany: 8 października 2018 01:18

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii 2018 na produkcji kanapek oraz sałatek. Zatrudnienie od zaraz w Rijnsburgu dla osób bez znajomości języka obcego, mile widziany angielski.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Rijnsburg, Holandia

Wynagrodzenie: 10,05 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania polegają na przygotowywaniu składników – myciu, krojeniu, szatkowaniu i obsłudze krajalnicy
  • pracownik będzie układał składniki, pakował i etykietował produkty
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie gotowego produktu do wysyłki

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • punktualność
  • zaangażowanie
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie, otwartość
  • przyjazne podejście do pracy i współpracowników
  • szybkość przyswajania nowej wiedzy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • raz na tydzień wypłatę pensji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejazdy do pracy oraz zakwaterowanie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę w systemie dwu zmianowym
  • dodatek na wakacje w wysokości 8% dochodu
  • rezerwę urlopową
  • pracodawca zapewnia bezpłatny abonament Vodafone
  • umowę tymczasową

Aplikacja:
Prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-rijnsburg/

ID ogłoszenia: 3825bb9e03ee076d

ilość wszystkich wyświetleń: 1235, dzisiaj: 1