do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:29

Oferta pracy w Holandii na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie aktualne od zaraz pochodzi z fabryki w Vlijmen skierowane do Polaków bez znajomości języka holenderskiego ale ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Liczba miejsc do obsadzenia: 7
Miasto: Vlijmen, Holandia
Pensja: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • praca na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych, np. kremów, żeli pod prysznic, dezodorantów itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wystawianie pustych opakowań na taśmociąg
  • do zadań należeć będzie nakładanie zakrętek na butelki i przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania – etykietowanie, pakowanie

Oczekiwania

  • chęć podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • wysoka motywacja
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość pracy w soboty oraz niedziele
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • brak problemów z pracą w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • bardzo dobre zarobki i w niedługiej przyszłości możliwość otrzymania podwyżki
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • odpłatne zamieszkanie, ubezpieczenie i przejazdy lokalne zorganizowane przez agencję na życzenie

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 17559124874038a8

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen 2017”

  1. madzia167890 na 20 lipca 2017 @ 20:15

    Razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt madzia167890@interia.pl