do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz na magazynie dla par zbieranie zamówień Echt

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Echt
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 01:50

Magazyn z produktami przemysłowymi w Echt zatrudni od zaraz pracowników do zbierania zamówień. Oferta pracy w Holandii dla par bez znajomości języka holenderskiego – wymagana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Echt, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień w systemie voice speaking obsługiwanym w języku polskim
  • zatrudnienie odbywa się na magazynie z artykułami przemysłowymi

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość do podjęcia pracy na długi okres

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pomoc w sprawach kadrowych i urzędowych
  • miejsce zamieszkania
  • przejazd z Polski do Holandii a także wewnętrzne pomiędzy zakwaterowaniem a zakładem pracy
  • wysokie zarobki
  • posiłek regeneracyjny – przysługuje jeden podczas zmiany nocnej
  • możliwość zatrudnienia w długotrwałej perspektywie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ” należy przesłać z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • praca@sbaeuro.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-dla-par-na-magazynie-od-zaraz-echt-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 466578e9dda8e06f