do ustalenia

Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu kanapek od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 5 września 2014 00:52

Producent kanapek z Tilburga szuka od zaraz osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta dla Polaków przy pakowaniu produktów spożywczych. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przygotowywanie kanapek z dostępnych składników i według określonych norm oraz za ich pakowanie. Zatrudniony będzie czuwać nad jakością produkcji i zgłaszać o zaistniałych błędach.

Wymagania:
– język niemiecki bądź angielski w stopniu dobrym
– możliwość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
– przestrzeganie zasad czystości
– dobre zdrowie
– chęć do wykonywania czynności powtarzalnych
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– gwarantujemy codzienny dojazd do pracy
– organizujemy wyjazdy z Polski do Holandii
– oferujemy dobre wynagrodzenie
– stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.sbaeuro.pl/zarejestruj-sie/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22k5j7/

ID ogłoszenia: 9305408da3790ea8

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu kanapek od zaraz Tilburg”

  1. Ryszard i Sebastian na 3 stycznia 2015 @ 10:03

    Witam jesteśmy zainteresowani.