stawki wiekowe

Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu przekąsek Cuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Cuijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 10 maja 2015 14:52

Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej. Praca w Holandii (Cuijk) bez znajomości języka holenderskiego. Oferta na 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Cuijk
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Start: od zaraz

Zadania:
Zadanie jakie będzie wykonywać osoba zatrudniona to pakowanie przekąsek serowych, słonych, pikantnych oraz innych wyrobów cukierniczych.

Wymagania:
- zatrudnienie dla osób energicznych
- zapał do pracy
- bez problemów ze zdrowiem
- sprawne dłonie
- chęć pracowania również w chłodni
- umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie A2/B1
- referencje od poprzednich pracodawców będą atutem
- dla osób niekaranych (zaświadczenie do wglądu)

Oferujemy:
- wynagrodzenie według holenderskiego systemy (stawki wiekowe od 6 do 9,53 euro/h brutto)
- zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia
- ubezpieczenie i zakwaterowanie
- przejazdy do pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV + klauzula danych na maila: gdansk@hobij.pl z dopiskiem: PAKOWANIE PRZEKASEK.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-cuijk/

ID ogłoszenia: 854554f3aeb34a80