12,15 € brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na magazynie Lidla od zaraz Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Długość umowy: 31 grudnia 2020
  • Opublikowany: 30 września 2020 00:44

Sieć dyskontowa Lidl poszukuje magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz w Dronten na magazynie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Dronten.

Wynagrodzenie: 12,15 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • realizacja zamówień z wykorzystaniem zestawu słuchawkowego oraz skanera;
  • poruszanie się na terenie magazynu wózkiem EPT;
  • zbieranie zamówień głównie z asortymentu spożywczo-przemysłowego.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bez j. niderlandzkiego, ale z j. angielskim, który umożliwi swobodną komunikację;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B, aby dojeżdżać do/z pracy samochodem, który zostanie udostępniony przez pracodawcę;
  •  możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zmotywowanie, aby się rozwijać (także językowo);
  • możliwość pracowania w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • stabilną i legalną pracę;
  • zatrudnienie na dłuższy czas;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto (naliczane od godzin podstawowych);
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu na konto pracownika;
  • wsparcie przed wyjazdem;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pracę w oparciu o holenderskie warunki;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zakwaterowanie;
  • wyrobienie holenderskiego numeru BSN.

Aplikacja:

Zgłaszać się można w jednym z oddziałów agencji:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Oddziały są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-w-dronten-bez-jezyka-na-magazynie-sieci-dyskontowej-lidl/

ID ogłoszenia: 6555f73704eec6f5