9 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji butelek Zaandam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaandam
  • Opublikowany: 27 września 2014 13:05

Od zaraz szukamy osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta pracy w Zaandam na linii produkcyjnej przy myciu butelek. Preferowani kandydaci po 23 roku życia i ze wzrostem min. 175 cm.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zaandam
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna na linii produkcyjnej polegająca na myciu butelek. Zatrudniony będzie również sortować butelki i układać je w skrzynkach.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– preferowane osoby powyżej 23 roku życia, dla których stawka godzinowa wynosi 9 euro brutto
– wysoka sprawność fizyczna
– brak możliwości powrotu do domu na święta
– kandydaci powinni posiadać przynajmniej 175 cm wzrostu
– chęć do rozpoczęcia pracy fizycznej
– znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
– prawo jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– na miejscu obecność polskiego opiekuna
– dobre warunki pracownicze
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole
– dobre wynagrodzenie
– szkolenia pracownicze
– dodatki za pracę w weekendy i nadgodziny

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: Katarzyna.kudlinska@pran.pl

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/holandia-praca-fizyczna-bez-jezyka-na-produkcji-przy-czyszczeniu-butelek-zaandam/

ID ogłoszenia: 9405425fb8732bdc